Програма семінарів та майстер-класів HANDMADE-Expo (осінь 2023)
Програма семінарів та майстер-класів
28 – 30 вересня 2023
Міжнародний виставковий центр



28 вересня (четвер)
10:00 – 11:50
Тема: Як створити відоме ім’я Майстрині. Алгоритм від 0 до бажаних прибутків.
Мрія кожної Майстрині – перетворити улюблену справу на маленький домашній бізнес, що приносить постійний дохід.
З чого почати?
- Три головних запитання, які неможна ігнорувати.
- Ціноутворення. Як визначати гідну вартість.
- Як створити власний бренд і чи потрібен він.
- Через які ресурси краще просувати свої вироби.
- Соціальні мережі проти маркетплейсів. Чи є третій варіант?
Коли ти думаєш чи прийняти участь, інші Майстрині вже будують своє ім’я і отримують нових замовників та покупців.
Автор Майстер – класу Влада Шторм – засновниця Бісерної Ради: Української ліги Майстринь бісерного ткацтва та ужиткового мистецтва та Бутіка бісерної моди.
Бісерна Рада – Українська ліга Майстринь бісерного ткацтва та ужиткового мистецтва. FB FB
Вартість участі – 150 грн.
Усі кошти направляємо на допомогу ЗСУ. Збираємо на автівку.
12:00 – 13:00
Лекція: Знайди свій шлях у продажах за кордон: онлайн-продажі за допомогою електронних майданчиків та експорт.
- E-Export: що це, і як працює?
- Що можна продавати через E-Export;
- Бізнес-моделі для виходу в онлайн-торгівлю;
- Огляд міжнародних маркетплейсів (Amаzon, eBay, Etsy, Shopify) та умов співпраці;
- Формати доставки. Інтеграція та реєстрація відправлень;
- Вимоги до пересилання. Митне оформлення. Супровідні документи.
Докладає: Вікторія Михайлова, Export product owner, «Укрпошта»
В 2017 приєдналася до команди Укрпошти, де відповідає за розвиток нових каналів міжнародної доставки й розвиток нових сервісів.
Основні досягнення: запуск API і особистого кабінету для міжнародної доставки, розробка та впровадження накопичувальної системи для експортерів.
Координаторка проєкту E-Export School від Укрпошти, у рамках якого провели близько трьох десятків відкритих заходів у багатьох містах України.
Участь безкоштовна.
13:00 – 14:00
Тема: Медицина майбутнього: презентація методу повного клінічного дослідження стану здоров’я людини і методика його відновлення.
Докладає: Семенюк Людмила Іванівна – діагност-клініцист, реабілітолог, дослідник, доктор Компліментарної медицини, спеціаліст по мікроскопічному дослідженню нативної крові, магнезіолог, засновник центру духовного та фізичного розвитку “Радість життя”, член Українскої ассоціації народної мануальної терапії, Майстер «Золоті Руки».
Участь безкоштовна.
14:00 – 15:00
Тема: Екологічне відновлення грунтів, екосистем і людей від наслідків війни.
Нам усе доведеться відновлювати. Про це багато говорять і пишуть, проводяться наукові дослідження, розроблено уже багато рекомендацій… Але як їх виконати? В основному вони потребують великих зусиль і коштів. Що може зробити рядовий фермер, селянин або дачник, щоб мати землю не тільки вирівняною від вирв, а й очищеною і відродженою? І наші знищені ліси, лісосмуги та інші екосистеми теж потребують відновлення. А щоб їх відновити, потрібно відновитись самим. Мова піде про ефективні, екологічно доцільні та доступні кожному методи відновлення грунтів, екосистем та власних сил.
Доповідач: Мовчан Валентина Олексіївна, кандидат біологічних наук, директор Інституту біомедичних технологій Університету Україна, член правління ГС «Пермакультура в Україні».
Участь безкоштовна.
15:00 – 16:00
Тема: Енергія Життя.
Зараз навколо дуже багато такої інформації, яка впливає на нас. Щоб терези були на нашій стороні, на життя потрібно більше енергії і ресурсів, ніж зазвичай. А де її взяти?
Мене звати Іванна Остапчук. За фахом психолог.
Є для вас дієвий ресурс. Маю можливість провести вас до первинного витоку Вашої особистої енергії. Якщо інші витоки можуть бути заблоковані, то це джерело завжди залишається дієвим. Дуже важливо самостійно побачити його, щоб усвідомлено користуватися ним кожен день. Дозвольте собі відчути своє джерело енергії, щоб у вас був базовий ресурс на життя кожного дня.
Насолоджуйтесь наповненим радістю життям!
Доповідач: Іванна Остапчук.
Участь безкоштовна.
16:30 – 18:30
Тема: Арт-терапія кавою. Створи свою власну “КАРТУ БАЖАНЬ”
Закодуй свої БАЖАННЯ в Трипільські символи та поєднай їх в індивідуальну композицію. Намалюй кавою те, чого сильно хочеш та запроси це у своє життя!
Ведучі: психолог Любов Собко FB та координатор проекту “Культурна спадщина” Ірина Хоменко FB.
Організація: ГО “Громадський рух “Інтереси киян” FB.
Участь безкоштовна.
29 вересня (п’ятниця)
10:30 – 12:30
Майстер-клас: Виготовлення ляльки-мотанки “Сонячний кінь”
Майстер: Наталья Зворигіна FB
Оплата за матеріали 150 грн з учасника.
12:30 – 13:30
Тема: Стиль в епоху викликів.
Доповідач: Тафінцева Валентина. Стиліст, шопер. Головний конструктор, начальник експериментального цеху (творчої майстерні) швейної фабрики “Україна” з 1997 по 2002 рік.
Участь безкоштовна.
13:30 – 15:15
Семінар: Культурно-мистецький Всеукраїнський вишивальний проект “Переяславська сорочка”.
Запрошуємо усіх, кого цікавить мистецтво автентичної вишивки, ознайомитися з добіркою переяславських сорочок із музейного зібрання Національного історико-етнографічного заповідника “Переяслав”. Проект “Переяславська сорочка” популяризує вишивальні традиції, презентує особливості крою, декорування, техніки вишивки, орнаментальні композиції, притаманні Переяславщині, яка була етнографічною складвою Полтавщини.
Пропонуємо долучитися до роботи Культурно-мистецького вишивального проекту “Переяславська сорочка”, придбати схеми ораментних композицій сорочок, за якими кожен може вишити собі власну та відтворити давні орнаменти на сучасному одязі.
Докладає: Валентина Білоусько, Тетяна Радіоненко. FB
Участь безкоштовна.
15:15 – 17:00
Майстер-клас: “Українська традиційна вишивка жінок родини Косачів”, створення вишитої сорочечки-льолі, яку вишивала Леся Українка
Це коло підтримки, де своїми руками і молитвами, як наші праматері з давніх часів, кожна жінка творить льолю – першу вишиту і зібрану руками оберегову сорочку для немовляти.
Щойно завершився 12-й за ліком марафоні , в якому понад 160 жінок з України та з-за кордону шиють-вишивають льолі на благодійність для дітей, народжених під час війни.
#льолямарафон – це підтримка жінками одна одної і це продовження традиційної культури в Україні!
Докладає: Тетяна Серебреннікова, Публічна бібліотека імені Лесі Українки, м. Київ.
https://lukl.kyiv.ua/ FB Instagram
Участь безкоштовна.
17:00 – 19:00
Тема: Арт-терапія кавою. Створи свою власну “КАРТУ БАЖАНЬ”
Закодуй свої БАЖАННЯ в Трипільські символи та поєднай їх в індивідуальну композицію. Намалюй кавою те, чого сильно хочеш та запроси це у своє життя!
Ведучі: психолог Любов Собко FB та координатор проекту “Культурна спадщина” Ірина Хоменко FB.
Організація: ГО “Громадський рух “Інтереси киян” FB.
Участь безкоштовна.
30 вересня (субота)
10:30 – 12:00
Презентація. Майстер-клас.
Школа кравецької майстерності та дизайну Tailors School презентує фотовиставку за результатами створеної колекції сталого одягу «Емпатія». Розробили та відшили її дівчата з втратою слуху та внутрішньо переміщені з Херсону та Чернігівської області, які є підопічними НДСЛ «Охматдит” та ГО Відчуй. Результат, а це 60 одиниць сталого авторського одягу, перевищив найсміливіші очікування ініціаторів творчого експерименту. Світлини дівчат вбраних у нестандартно оздоблені луки з переробленого джинсу та мерчі, які вони створили за підтримки викладачів школи, вже бачили відвідувачі щорічних днів України у Молдові та Міланського тижня моди.
Проєкт є стартапом Хабу професій завдання якого надати підліткам, зокрема з порушенням слуху і тим, що тимчасово втратили дім, конкурентні навички кравця, дизайнера, ази знань по створенню успішного малого бізнесу. Долаючи стереотипи й умовні бар’єри учасники проєкту Емпатія змогли переконати, що ані війна, ані втрата слуху не можуть стати на заваді втіленню усвідомленої мрії стати дизайнером.
Серед менторів проєкту нечуючий український дизайнер з Харкова Олег Тарнавський (засновник бренду Nawski) дизайнерка сталого одягу Ольга Лимаренко, стиліст Кирило Савченко.
Під час презентації запрошуємо на унікальний майстер-клас з оздоблення виробів самобутнім шрифтом «Рутенія». Потужна енергетика справжньої української графіки зробить ваші речі неповторними !
Докладає: Tailors School
Участь безкоштовна.
12:00 – 13:00
Семінар: Захист авторського права у сфері HANDMADE.
Ведучий – Антон Полікарпов – це юрист з багаторічним досвідом, який вже давно присвятив свою кар’єру справам інтелектуальної власності. Його компанія спеціалізується на захисті авторського права та торговельних марок.
http://polikarpov.legal/contact/
Участь безкоштовна. Реєстрація за посиланням
13:00 – 14:00
Майстер-клас для дітей: “Чарівні стібки”, для дітей 6-8 років, які хочуть навчатись вишивати.
Добре, якщо діти візьмуть до рук голку вперше на майстер-класі. Діти подружаться з голкою, навчаться вставляти в неї нитки, закріпляти нитку на початку роботи, прошиють різні стібки, навчаться закріпляти нитку в кінці роботи, вивчать декілька швів та створять свою першу вишиту роботу у вигляді сердечка.
Майстер: Демʼяненко Світлана Михайлівна керівник гуртка «Українська народна вишивка» Козелецького будинку творчості дітей та юнацтва Чернігівської області.
Вартість матеріалів 50 грн.
14:00 – 15:30
Майстер-клас: Особливості виконання техніки вишивки борщівського верхоплуту.
Майстер: Вікторія Кривоніс, Громадська організація Школа борщівської народної сорочки.
Оплата за матеріали 200 грн з учасника.
Деталі за телефоном 380 98 317 83 20
Реєстрація завершена, наразі немає вільних місць.
16:00 – 17:30
Презентація-практикум: Розбір сучасного бачення схем з візерунків зібраних Ольгою Косач-Кривинюк з колекцій Українських музеїв, та практикум розбір схеми вирізування зі змінною чисницею.
Майстер: Вікторія Кривоніс, Громадська організація Школа борщівської народної сорочки.
Деталі за телефоном 380 98 317 83 20
Оплата за матеріали 230 грн з учасника.