Без категорії

Творча весна почнеться на HANDMADE-Expo 6-9 березня. Натхнення народжується тут!

Головна виставка сфери art&hobby України HANDMADE-Expo 6 – 9 березня запропонує нові ідеї весняного творчого сезону, безліч професійних знайомств і можливостей, креативних авторів та насичену програму.

До Вашої уваги на весняній виставці HANDMADE-Expo:

220 УЧАСНИКІВ – з товарами для рукоділля і творчого хобі, матеріалами для художників та декораторів, ідеями для заняття творчістю з дітьми; компанії з тканинами, нитками, фурнітурою, обладнанням; українські дизайнери, майстри з  аксесуарами, одягом в стилі етно, декором, іграшками, прикрасами, натуральною косметикою.

ДЕБЮТ компаній та майстерень, які вперше презентують свою продукцію саме на виставці.

НОВІ КОЛЕКЦІЇ ТА ДИЗАЙНИ від генерального партнера виставки – компанії Luca-S >> та провідних учасників ринку рукоділля України.

Ми пропонуємо Вам заздалегідь спланувати свій маршрут виставки, ознайомившись зі схемою розміщення учасників

 Подивитись схему >> 

СЕРІЯ ПРАКТИЧНИХ СЕМІНАРІВ «ХОБІ ЯК БІЗНЕС». Досвідчені майстри та бізнес-консультанти поділяться власним досвідом та нададуть готові рішення по монетизації хобі, створенню бренду та його просуванню. В суботу спеціальна дитяча бізнес-програма для творчих та креативних – як допомогти дитині побудувати творчий бізнес, майстер-клас по відеоблогінгу. Зареєструйтесь для участі в семінарах вже зараз, бо кількість місць лімітована! Детальна програма на сайті виставки за посиланням »»

ПРОСВІТНИЦЬКИЙ ПРОЕКТ. Аутентична вишивка non-stop Zeta_atelier на виставці HANDMADE-Expo. Ми обговоримо традиційні матеріали та техніки в сучасному звучанні, українську вишивку в міській моді та збереження вишивальних традицій у трендовому вбранні. А також запрошуємо на показ колекції сучасного одягу з вишивкою за музейними взірцями Zеta_atelier.

МАЙСТЕР-КЛАСИ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ДОРОСЛИХ по вишивці, роботі з фетром, створенню нових речей із вторинної сировини, декоруванню, скрап декору та багато іншого. В суботу ми традиційно запрошуємо на майстер-класи всю родину. Детальна програма на сайті виставки за посиланням »»

АРТ-ЕКСПОЗИЦІЇ:

Виставка «Ляльковий подіум» складається з наступних проектів:
• Лялькова виставка
• конкурс «Лялькова королева»
• авторський проект Галини Дюговської – організатора авторського лялькового проекту, члена Національної Спілки Художників України, Національної Спілки Дизайнерів України та Національної Спілки Журналістів України
• «Лялькове диво» авторський проект Анастасії Кацан – художника, куратора проекту «Лялькове диво».
Детальніше про «Ляльковий подіум» >>

Конкурси «Арт Країна» та «Арт Країна Kids». Цього разу на конкурси «Арт Країна» та «Арт Країна Kids» було подано більш ніж 2000 робіт зі всіх куточків України. Найкращі роботи за оцінкою журі будуть продемонстровані 6-9 березня окремою експозицією. Наші дорогі відвідувачі, за Вами фінальне слово для визначення переможців, які отримають головний приз – персональну експозицію в рамках наступної виставки HANDMADE-Expo. Приходьте та визначайте переможця глядацького голосування!
Крім того, буде обрано Гран-прі – стенд на наступну виставку від організаторів конкурсу. Переможці номінацій отримають подарунки від партнерів конкурсу ТМ «Алмазная Мозаика» та ТМ «Марічка». Детальніше про конкурс на сайті>>

Урочиста церемонія визначення переможців відбудеться в суботу, 9 березня, о 15:00.

Родзинкою цьогорічної церемонії нагородження стане унікальний ПОКАЗ авторських розробок дизайнера, лауреата міжнародних та національних показів, члена Союзу театральних діячів України, неодноразової переможниці міжнародних та республіканських фестивалів та конкурсів сценічних костюмів, автора книг по прикладному мистецтву – Лідії Лущик.

Колекція сценічних образів знаті Київської Русі, що була створена на основі минулої колекції дизайнера, яка неодноразово демонструвалася в Україні, а зараз зберігається в приватних іноземних колекціях. Вбрання передає образи картини «Три царівни підземного царства» Віктора Васнецова, яку при створенні автор ототожнював з багатствами Донбасу.

Образи – пара він та вона у вишитому сучасному вбранні від дизайнера. Техніка вишивки – це стародавній тамбурний шов. Основою вишивки став рідкісний візерунок рушника «Козаки» з музею Києво-Печерської Лаври.

Колекція з використанням вишитих елементів за мотивами творчого циклу українського художника Івана Марчука “Кольорові прелюдії”.

СПЕЦІАЛЬНО ЗАПРОШЕНИЙ ГІСТЬ ВИСТАВКИ HANDMADE-EXPO ГЕНІЙ СУЧАСНОСТІ ІВАН СТЕПАНОВИЧ МАРЧУК. 

Запрошуємо поспілкуватися з маестро українського живопису на нашій виставці – головна сцена 2-го павільйона Міжнародного Виставкового Центра в субботу о 15:00. 

Надихайтесь, творіть, слідкуйте за нашими новинами та до зустрічі
6-9 березня на HANDMADE-Expo!

About the author

Ще новини