fbpx

ПАРТНЕРСЬКА ПРОПОЗИЦІЯ

Оскільки організатори виставки HANDMADE-Expo реалізовують некомерційні проекти з метою популяризації рукоділля і творчого хобі в Україні, ми пропонуємо провідним компаніям ринку Art & Hobby стати партнером виставки.

Партнерська програма створить у аудиторії асоціацію Вашої компанії як лідера, який сприяє створенню творчих проектів.

HANDMADE-Expo – головна подія сфери Art & Hobby України, універсальна платформа для бізнесу, майданчик, де презентують новинки і освітні проекти, атмосферний місце для натхнення і зустрічей з однодумцями.

Партнерство – це престиж в очах клієнтів, можливість “бути на слуху” у цільової аудиторії до, під час і після заходу, додаткова реклама.

ПАРТНЕРСЬКІ ПРОГРАМИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ВИСТАВКИ

Надання статусу Офіційний партнер виставки HANDMADE-Expo.
Пріоритетний резерв стенду.
Розміщення логотипу компанії партнера на головній сторінці сайту виставки з зазначенням статусу та гіперпосиланням на сайт партнера.
Розміщення логотипу партнера на обкладинці каталогу виставки та винесення стенду компанії партнера на схемі путівника з нанесенням логотипу.
Включення логотипу партнера з зазначенням статусу в рекламно-інформаційні матеріали виставки – флаєра, запрошення (тираж 35 000 – поширення на тематичних заходах грудень-березень, майданчиках партнерів, робота промоутерів, розсилка).
Розміщення логотипу партнера з зазначенням статусу на рекламних  і друкованих матеріалах виставки.
Пріоритетна розсилка реклами партнера із зазначенням статусу разом з електронним листом запрошенням по власній базі (База актуалізується кожного року та складається з бізнес-відвідувачів, індивідуальних споживачів, фоловерів сайту).
Можливість проведення рекламних заходів  партнера на сцені виставки з рекламним та організаційним супроводом організаторів виставки.
Оголошення партнера із зазначенням статусу під час заходів на сцені виставки. За згодою, надання вітального слова відвідувачам представнику компанії – партнера.
Аудіореклама партнера із зазначенням статусу по системі аудіосповещення в усі дні виставки.
Згадка партнера в усіх прес і пост-релізах виставки на власних ресурсах, в спеціалізованих виданнях (з урахуванням технічних можливостей та умов майданчика розміщення), соціальних мережах, тематичних форумах, сторінках заходу.
Розміщення рекламного носія, наданого компанією-партнером, у вхідній зоні.

Може бути складений індивідуальний пакет Партнер виставки з урахуванням індивідуальної специфіки Вашої компанії.

ПАРТНЕР КОНКУРСУ АРТ КРАЇНА ТА АРТ КРАЇНА KIDS

Надання статусу Партнер конкурсу Арт Країна та Арт Країна Kids.
Розміщення логотипу компанії партнера на головній сторінці сайту виставки в розділі Партнери.
Розміщення логотипу компанії з зазначенням статусу на сторінці конкурсу на сайті.
Розміщення логотипу партнера конкурсу на запрошеннях (поширення на майданчиках партнерів, серед профільних компаній, розсилка).
Розміщення логотипу партнера конкурсу на рекламних макетах «Арт Країна» та «Арт Країна Kids».
Розміщення логотипу партнера конкурсу з зазначенням статусу у розсилці рекламної інформації про конкурс по активній базі майстрів – понад 20 000 майстрів рукоділля України + дитячі творчі центри, школи мистецтв.
Посилання на компанію партнера конкурсу та розміщення логотипу компанії у релізах на сайті, в групах виставки в соцмережах, рекламі на тематичних форумах і порталах партнерів.
Оголошення компанії партнера конкурсу на церемонії нагородження переможців під час вручення призів та дипломів в заключний день виставки на сцені. За згодою, надання вітального слова на церемонії представнику компанії – партнера.
Зазначення компанії партнера конкурсу в прес-релізах і пост-релізах виставки та конкурсу.

Партнер конкурсу Арт Країна та Арт Країна Kids надає подарунки переможцям.

ЯК СТАТИ ПАРТНЕРОМ?

Для отримання інформації щодо вартості та умов пакетів Офіційний партнер виставки та Партнер конкурсів Арт Країна, Арт Країна Kids, будь ласка, зв’яжіться з нами за номером +38067-509-06-78, або напишіть нам v@tnf.com.ua. Після узгодження всіх деталей, ми з Вами укладаємо партнерську угоду і розпочинаємо  Вашу рекламну компанію як партнера.

Будемо раді відповісти на всі ваші запитання, а також розробити партнерський пакет з урахуванням індивідуальної специфіки Вашої компанії.