fbpx
Без категорії

Даруймо творчість – соціальний проект. Долучайтесь!

Наближається найчарівніший період року – час зимових свят. Тому саме зараз кожен хоче і може стати чарівником. Ми всі готуємо подарунки для наших дітей та пропонуємо вам подарувати не простий, а творчий подарунок дітям в скрутній життєвій ситуації.

Запрошуємо кожного з вас разом з нами стати чарівниками та подарувати можливість творити дітям селища Кримське.

Селище Кримське, що на Луганщині, знаходиться неподалік від лінії розмежування. Там багато нагальних потреб та питань, проте діти з цього селища навчаються та живуть під обстрілами. На жаль, реальність така, що вони звикли до них й навчання не зупиняється. Проте діти є діти, і їх головна потреба – це гра та розвиток. А головною можливістю самовираження є творчі заняття.

Соціальний проект “Даруймо творчість” триватиме з 17 по 26 грудня. Напередодні Нового року, ми передамо дітям подарунки.

Якщо ви хочете долучитись та стати чарівником, що дарує творчість, звоніть та пишіть нам.
Контактна особа від організаторів HANDMADE-Expo Алексеенко Виктория
телефон +38099-377-47-70
e-mail info@tnf.com.ua
профіль в facebook»»

Ми збираємо подарунки для:

– 8 хлопчиків та 7 дівчаток віком до 6 роки
– 19 хлопчиків та 21 дівчинки віком від 6 до 18 років – учнів школи селища.

Ви можете зробити подарунок одній дитині або декільком.

Що можна подарувати – матеріали, набори, заготовки для творчості, альбоми, кольоровий папір, дитячу, яскраву канцелярію, книги, розвиваючі журнали, іграшки, цікавинки та забавки.

Подарунки дітям будуть передані за допомогою Констянтинова Юрія Леонідовича – голови Військово-цивільної адміністрації с.Кримске, Стеценко Ольги Леонідівни – керівника громадянської волонтерської організації”Громадянський корпус” у Луганській області.

Оновлення на 26.12.18

Ми зібрали подарунки в рамках нашої акції “Даруємо творчість” завдяки нашим друзям і партнерам: Анні Сові, студії “Marville”, “Kvaki book”, етномайстерні “Вея”, Бойко Ользі, Ксенії Брижко, Погуляйло Тетяні, Ірині Зінченко.

Оновлення на 16.01.19

Діти із селища Кримське отримали подурунки. Тепер у них є натхнення, а головне – можливість займатися творчістю.

Дякуємо всім за ваш внесок ! Підтримуйте наші наступні соціальні проекти.

About the author

Ще новини