Підсумки та події виставки HANDMADE-Expo Осінь 2018

26 – 29 вересня в Міжнародному виставковому центрі у Києві відбулась очікувана подія України сфери art&hobby – виставка HANDMADE – Expo, що продовжує вдало реалізовувати найважливіші задачі для популяризація рукоділля та креативних видів хобі в Україні. Бо саме виставка HANDMADE-Expo – це єдиний потужний b2b майданчик в сфері art & hobby в Україні, місце зустрічі натхненої та надихаючої спільноти, а також пізнавальна та просвітницька платформа.

У виставці HANDMADE-Expo осінь 2018 взяли участь 263 учасники, які представляли величезний асортимент товарів для рукоділля та творчого хобі, матеріалів для художників, нові ідеї креативного хобі для дорослих та дітей, пропозиції оформлення робіт, свої розробки в традиційних видах рукоділля – вишивці, мереживі, бісероплетінні, в’язанні, а також тканини, нитки, швейну фурнітуру, дизайнерський одяг, авторські аксесуари, декор для дому, іграшки та ляльки ручної роботи.

26 - 29 вересня унікальна подія в Україні, що збирає творчу, натхненну і надихаючу спільноту. XXVIII виставка рукоділля HANDMADE-Expo – всі, хто захоплюється рукоділлям, збираються тут!

HANDMADE-Expo – це головна подія сфери art&hobby в Україні. Творча атмосфера, нові ідеї, безліч професійних знайомств та можливостей на майданчику виставки HANDMADE-Expo в Міжнародному виставковому центрі .
До Вашої уваги на осінній виставці HANDMADE-Expo :
– 370 торгових марок;
– 250 учасників з України, Молдови, Грузії, Турції, Польщі, Італії, Франції, Китаю, Ірану та інших країн;
– 90 компаній та майстерень, які вперше беруть участь у виставці,
– 14 практичних семінарів «Хобі як бізнес»;
– та більше! ніж 45 майстер-класів та активностей для дітей і дорослих.
Саме до виставки компанії – лідери індустрії творчого хобі готують презентації новинок.