Підсумки виставки HANDMADE-Expo Весна 2018

З 28 лютого по 3 березня в Міжнародному Виставковому Центрі відбулась 27 Міжнародна виставка HANDMADE-Expo.

Виставка HANDMADE-Expo – місце зустрічі натхненої та надихаючої аудиторії, а також єдиний b2b майданчик в сфері art & hobby в Україні.

Теплі посмішки гостей HANDMADE-Expo та яскрава експозиція новинок від учасників створювали творчу, весняну атмосферу в морозні та сніжні дні проведення виставки.

Творча весна розпочнеться на виставці HANDMADE-Expo!

28 лютого – 3 березня міжнародна виставка HANDMADE-Expo збере в Міжнародному виставковому центрі учасників із України, Молдови, Польші, Туреччини, Грузії.

На Вас чекають понад 240 учасників з величезним асортиментом товарів для всіх видів рукоділля та творчого хобі, матеріалів для художників, ідей для заняття творчістю з дітьми, тканини, нитки, фурнітура для шиття, дизайнерський одяг, аксесуари, декор для дому, авторські іграшки та ляльки.

Новинки весняно-літнього сезону в сфері art&hobby будуть презентовані саме на HANDMADE-Expo.

Запрошуємо Вас відвідати найбільшу в Україні виставку сучасного прикладного мистецтва HANDMADE-Expo, що відбудеться з 28 лютого по 3 березня у МВЦ на Лівобережній!

27-а міжнародна виставка HANDMADE-Expo збере понад 350 учасників із України, Молдови, Польші, Туреччини, Грузії на площі більш ніж 3000 метрів в Міжнародному виставковому центрі. Учасники представлять товари та матеріали для усіх видів традиційного та сучасного рукоділля, дизайнерський одяг, аксесуари, декор для дому, авторські іграшки та ляльки.

У рамках виставки пройде фінал конкурсу для досвідчених митців, художників-початківців і талановитих дітей «Арт-Країна» та «Арт-Країна kids». Мета організаторів конкурсу популяризувати рукоділля, народне та сучасне мистецтво як хобі в Україні, тому участь у конкурсі безкоштовна. Протягом п’яти місяців конкурсанти подали близько 600 заявок від 37 дитячих закладів освіти, 152 дітей та 320 дорослих майстрів-рукодільників. В цілому в конкурсах взяли участь більш ніж 1800 робіт.
Найкращі роботи пройшли у фінал і будуть продемонстровані спеціальною експозицією конкурсів на виставці HANDMADE-Expo 28 лютого – 3 березня.

Компанія Український Подіум – організатор HANDMADE-Expo осінь 2017 в рамках своєї політики популяризації та розвитку рукоділля та творчості як хобі вже в одинадцятий раз провела конкурси “Арт Країна” та “Арт Країна Kids” серед талановитих українців

Цього року вперше в конкурсному відборі брали участь майстри та діти з усіх 24 областей України та АР Крим.

Конкурсна експозиція “Арт Країна” та “Арт Країна Kids” була представлена 153 роботами, які пройшли попередній відбірковий етап. Протягом 4 днів виставки HANDMADE-Expo з 27 по 30 вересня 2017 судівська колегія та гості виставки обирали переможців.

HANDMADE-Expo – всі, хто захоплений творчістю, збираються тут!

27-30 вересня в Міжнародному виставковому центрі виставка HANDMADE-Expo збирає цікаву, творчу, натхненну і надихаючу спільноту. На Вас чекають 290 учасників з величезним вибором товарів для всіх видів рукоділля і творчого хобі, матеріалів

HANDMADE-Expo – всі, хто захоплений творчістю, збираються тут!

27-30 вересня в Міжнародному виставковому центрі виставка HANDMADE-Expo збирає цікаву, творчу, натхненну і надихаючу спільноту. На Вас чекають 290 учасників з величезним вибором товарів для всіх видів рукоділля і творчого хобі, матеріалів

У перший день довгоочікуваної весни запрошуємо Вас на саму теплу і творчу виставку

Перші дні довгоочікуваної весни ми запрошуємо Вас зустріти на найтеплішому творчому майданчику виставки HANDMADE-Expo і поспішаємо поділитися з Вами новинами майбутньої виставки.

Від щирого серця добрими руками

Організатори виставки HANDMADE-Expo продовжують підтримувати соціальні проекти. Під час весняної виставки 1 – 4 березня 2017 роки ми представимо виставку творчих робіт дітей та юнацтва з обмеженими можливостями «Від щирого серця добрими руками».