Без категорії

HANDMADE-Expo – всі, хто захоплений творчістю, збираються тут!

27-30 вересня в Міжнародному виставковому центрі виставка HANDMADE-Expo збирає цікаву, творчу, натхненну і надихаючу спільноту.

На Вас чекають 290 учасників з величезним вибором товарів для всіх видів рукоділля і творчого хобі, матеріалів для художників, ідей для заняття творчістю з дітьми, а також Вашій увазі будуть представлені рами, багети, обладнання для багетних майстерень, тканини, нитки, фурнітура для шиття, дизайнерський одяг і аксесуари, етнотовари, іграшки, декор та багато іншого. Понад 57 торгових марок беруть участь у виставці вперше, а наші постійні учасники підготували презентації та новинки.

Девіз осінньої виставки – “Тільки нові ідеї!”

Окремо хотілося б відзначити Генерального Партнера HANDMADE-Expo компанію LUCA-S. Дизайнери компанії представлять Вам Новорічні іграшки, килимки, сумочки і подушки ручної роботи. Детальніше»»

Oзнайомитися з новинками та поспілкуватися з представниками компанії LUCA-S Ви зможете на стенді Р01.

Ми пропонуємо Вам заздалегідь спланувати Ваш маршрут виставки, ознайомившись зі схемою розміщення учасників.

Тисніть на план  

Однією з цілей виставки HANDMADE-Expo є навчання та натхнення до створення власного бізнесу. Запрошуємо всіх бажаючих до участі в практичних бізнес-семінарах в рамках осінньої виставки. Семінари проходять у форматі діалогу. Спікери представляють готові рішення з просування та діляться власним досвідом!

Детальніше в програмі виставки на сайті за посиланням »». Просимо Вас заздалегідь планувати участь і реєструватися для участі в семінарах!

Новачків і професіоналів, дорослих і дітей осіння виставка HANDMADE-Expo зможе здивувати безліччю цікавих майстер-класів, майстер-шоу. Якщо Ви в пошуках свого напрямку творчого хобі або хочете вдосконалити вміння, а також цікаво провести час всією родиною до Вашої уваги програма майстер-класів за посиланням »»

Компанія Український Подіум – організатор HANDMADE-Expo традиційно підтримує соціальні проекти. Цього разу ми пропонуємо Вам принести книгу на стенд громадської культурної ініціативи – Клуб «Подаруй книгу» (стенд G9), підтримати благодійну акцію «Подаруй книгу Дітям!» передавши цю книгу дітям-сиротам, дітям з обмеженими можливостями (в дитячі будинки, інтернати ), дітям Героїв України (сім’ям загиблих військовослужбовців), дітям на Сході України (в шкільні, спеціалізовані дитячі та інші публічні бібліотеки).

Конкурсна експозиція “Арт Країна” та “Арт Країна Kids” буде представлена 153 роботами, які пройшли відбірковий етап. Цього року вперше в конкурсному відборі брали участь майстри з усіх 24 областей України та АР Крим.

Тепер Ви визначите переможця глядацьких симпатій.
Всі 4 дні виставки буде проходити голосування, переможець якого буде нагороджений персональною виставкою в рамках HANDMADE-Expo 2018.

У суботу, 30 вересня, з 15:00 до 17:00 будуть оголошені переможці номінацій та переможці в категорії “Вибір глядачів” і “Вибір журі “. Фіналісти отримають призи від партнерів конкурсу.

Переможниця конкурсу “Арт Країна” 2016 Шевченко Віра Георгіївна та група “Ок» представить експозицію “Щоденник волонтера”.

Для того, щоб потрапити на виставку Ви можете отримати запрошення на сайті * або купити в касі Міжнародного виставкового центру.

* Натисніть кнопку Отримати запрошення, заповніть анкету та роздрукуйте форму персонального запрошення, яка прийде Вам на електронну скриньку.

Дістатися на виставку HANDMADE-Expo дуже просто. Міжнародний виставковий центр знаходиться лише в 5 хвилинах ходьби від метро Лівобережна. Виставка буде проходити в 2-му павільйоні

map

Ми бажаємо Вам сонячної погоди, посмішок, натхнення таі

до зустрічі на HANDMADE-Expo 27 – 30 вересня!

Долучайтесь до сторінки заходу в facebook та будьте в курсі всіх анонсів учасників виставки і новин організаторів.

About the author

Ще новини