fbpx
Без категорії

День вишивки на HANDMADE-Expo – це місце зустрічі всіх, для кого вишивка – це більше ніж хобі, а вишитий одяг – більше ніж тренд

6 березня в рамках виставки HANDMADE-Expo в Міжнародному виставковому центрі буде презентована програма тематичних семінарів, майстер-класів, показів, презентацій присвячених мистецтву вишивки.

Приходьте в цей день на виставку в вишитому одязі, заходьте безкоштовно без реєстрації та гарно проведіть час в компанії однодумців. А якщо Ви шукаєте свою вишиванку, українські торгові марки запропонують Вам вишитий одяг ручної роботи та мануфактурного виробництва – сорочки, плаття, аксесуари, костюми та вишитий одяг для всієї родини.

На головній сцені виставки Ви побачите Етно-шоу «Прийшла весна з квітами» – поєднання сучасного з минулим, з використанням найрізноманітніших технік вишивки різних регіонів України, популяризуючи Україну в світі. Учасники театралізованого дійства: Товариство «Україна-Світ», Етномайстерня Валерії Левківської, бренд Maruna by Maria (дизайнер Шамедько Марія), eтноклуб «Коло», гурт Bandura Voice – молодий унікальний проект, який виконує світові та українські хіти у супроводі бандури, бас гітари та кахона.

Якщо Ви маєте вишиванку, яку вишили власноруч або вишила близька Вам людина, приходьте в День вишивки у ній, завітайте на головну сцену о 14:00, розкажіть історію вишивки, подарунок від компанії Luca-S – чудова, ніжна сукня для вишивки чекає на Вас.

Вишивка в Україні найпопулярніше рукоділля, і ми на найвишивальнішій виставці України – HANDMADE-Expo прагнемо створювати разом з Вами сучасну історію вишивки з повагою до вишивальних традицій!

About the author

Ще новини