Без категорії

26 – 29 вересня унікальна подія в Україні, що збирає творчу, натхненну і надихаючу спільноту. XXVIII виставка рукоділля HANDMADE-Expo – всі, хто захоплюється рукоділлям, збираються тут!

HANDMADE-Expo – це головна подія сфери art&hobby в Україні. Творча атмосфера, нові ідеї, безліч професійних знайомств та можливостей на майданчику виставки HANDMADE-Expo в Міжнародному виставковому центрі .

До Вашої уваги на осінній виставці HANDMADE-Expo :
370 торгових марок;

250 учасників з України, Молдови, Грузії, Турції, Польщі, Італії, Франції, Китаю, Ірану та інших країн;

90 компаній та майстерень, які вперше беруть участь у виставці,

14 практичних семінарів «Хобі як бізнес»;

 та більше! ніж 45 майстер-класів та активностей для дітей і дорослих.

Саме до виставки компанії – лідери індустрії творчого хобі готують презентації новинок. Зокрема, генеральний партнер виставки компанія Luca-S презентує набори для дітей на великій канві з елементами скрапбукінгу “Моя перша вишивка”. Учасники виставки HANDMADE-Expo познайомлять прихильників зі своїми креативними ідеями та розробками.

Ми пропонуємо Вам заздалегідь спланувати свій маршрут виставки, ознайомившись зі схемою розміщення учасників.

Тисніть на схему  

 

Наша мета – це популяризація рукоділля та сприяння в навчанні. Запрошуємо всіх бажаючих до участі в практичних бізнес-семінарах в рамках осінньої виставки, бо ми хочемо надихнути Вас до трансформації хобі в успішний та прибутковий бізнес. Семінари проходять у форматі діалогу. Спікери діляться власним досвідом та надають готові рішення по створенню бренду, його просуванню та вирішенню задач креативного бізнесу. Просимо Вас заздалегідь запланувати участь і зареєструватися для участі в семінарах!

Детальніше в програмі виставки на сайті за посиланням »»

Досвідчені хендмейдери, новачки та ті, хто тільки знаходяться в пошуках свого хобі знайдуть майстер-клас до смаку. Безліч цікавих майстер-класів для дорослих та дітей у програмі виставки. Детальніше за посиланням »»

Проведіть час цікаво всією родиною!

В рамках просвітницької діяльності ми вперше на виставці HANDMADE-Expo презентуємо проекти:

«Мистецтво наших бабусь. Вишивка, ткацтво, мереживо».

Цей проект зібрав авторську, родинну колекцію унікальних предметів 50-х років XX століття та переносить нас до часів дитинства наших матусь, навіює теплі думки й демонструє неабиякий творчий хист та працелюбність наших пращурів. Усі 4 дні, з 26 по 29 вересня, Ви матимете нагоду «доторкнутись» до автентичного зібрання та надихнутись роботами майстринь минулого сторіччя.

«Гадяцька сорочка» спільно з Національним історико-етнографічним заповідником «Переяслав».

До Вашої уваги презентація проекту, показ колекції сучасного одягу з традиційною вишивкою за музейними взірцями, майстер-класи «Вишивка шляхетних панянок» на тонких і вишуканих тканинах та «Вирізування зі змінною чисницею», а також презентація книги за проектом “Вишивка етнографічна: «Украинский народный орнамент: вышивки, ткани, писанки».

Презентація від бренду «Зерно – живий одяг» і просвітницької платформи «Зерно для екологічно свідомих людей».

Переможці в категорії “Вибір глядачів” конкурсу “Арт Країна” весна 2018 Паранич Ярослава та Федосюк Олена – «БаЛьон» продемонструють свої нові творчі доробки.

Щодня о 15:00 ми запрошуємо відвідувачів у фотозону виставки для розіграшу призів від організаторів HANDMADE-Expo та генерального партнера виставки компанії LUCA-S. Подробиці за хештегом #ЧиЗнаєтеВиЩо на сторінках виставки в соцмережах facebook та  instagram.

Для того щоб потрапити на виставку, Ви можете отримати запрошення на сайті * або купити в касі Міжнародного виставкового центру.


* Натисніть кнопку Отримати запрошення, заповніть анкету та роздрукуйте форму персонального запрошення, яка прийде Вам на електронну скриньку.

Дістатися на виставку HANDMADE-Expo дуже просто. Міжнародний виставковий центр знаходиться лише в 5 хвилинах ходьби від метро Лівобережна. Виставка буде проходити в павільйоні 1А.


Графік роботи виставки:
• Середа – 26 вересня 10:00-18:00 (вхід до 17:30)
• Четвер – 27 вересня 10:00-18:00 (вхід до 17:30)
• П`ятниця – 28 вересня 10:00-19:00 (вхід до 18:30)
• Субота – 29 вересня 10:00-18:00 (вхід до 17:30)

Слідкуйте за анонсами виставки, долучайтесь до заходу в facebook та instagram

Ми бажаємо Вам творчої осені, посмішок, натхнення та
до зустрічі на HANDMADE-Expo 26 – 29 вересня!

About the author

Ще новини