Без категорії

Українські професійні фарби Art Kompozit на виставці 6-9 березня

З радістю хочемо познайомити вас з українськими професійними акриловими фарбами Art Kompozit, які будуть представлені на виставці 6-9 березня.

Для художників і тих, хто любить експериментувати з фарбами. Потрібна нова порція натхнення? Шукаєте нестандартні відтінки? Рішення є. Це акрилові художні фарби Art Kompozit в широкій гамі: 51 колір (з яких 6 з ефектом “металік” і 4 флуоресцентних). Фарби Art Kompozit підходять для роботи з будь-якими поверхнями: полотно, дерево, картон, кераміка, плитка, загрунтований метал, мінерали (гіпс і так далі). Після того, як шар фарби висохне, він не розтріскується, утворює еластичну і міцну плівку. Фарба стійка до вологи, світлостійка, мілкодисперсна підходить для аерографів. У тандемі з творцем прекрасно створює дизайн інтер’єру та розпис стін на будь-який смак.

В асортименті також є додаткові художні матеріали: грунт, лаки (глянсовий і матовий, також для декупажу), гліттер і металлики, текстурна паста, клей універсальний для скрапбукінгу (підходить для всіх поверхонь).

Твори надихаючись з Art Kompozit!

About the author

Ще новини