Без категорії

Осіння виставка HANDMADE-Expo збирає цікаву, творчу, натхненну та надихаючу спільноту

Якщо Ваша діяльність пов’язана з виробництвом, дистриб’юцією, реалізацією товарів для творчості, сувенірів, авторських виробів, або Ви майстер рукоділля, чи як і ми любите дизайнерські речі та не можете пройти повз крамницю з матеріалами для хобі.

Тоді Вам до нас!

На Вас чекають презентації та новинки в наступних розділах:
✔ Товари для рукоділля та хобі
✔ Матеріали для дитячої творчості, іграшки
✔ Алея дизайнерів
✔ Рами та багети
✔ Оригінальний декор для дому
✔ Авторські роботи майстрів
✔ Етноодяг, аксесуари
✔ Подарунки ручної роботи

Попередня програма виставки на сайті за посиланням»» Просимо Вас заздалегідь зареєструватись для участі у семінарах “Хобі як бізнес” та майстер-класах. Будемо раді надихнути Вас та Ваших дітей!

Компанія Український Подіум – організатор HANDMADE-Expo традиційно підтримує соціальні проекти. Цього разу ми пропонуємо Вам принести книгу, долучившись до благодійної акції “Подаруй Книгу Дітям!” (суспільна культурна ініціатива – Клуб “Подаруй Книгу” та передати цю книгу дітям-сиротам / з обеженими можливостями (в дитячі будинки, інтернати), дітям героїв України (сім’ям загиблих військовослужбових), дітям на Сході України (в шкільні, спеціалізовані дитячі та інші публічні бібліотеки).

Фіналісти конкурсів «Арт Країна» та «Арт Країна Кids» 2017 представлять свої роботи на Ваш розсуд. Запрошуємо до голосування протягом усіх днів проведення виставки.

Слідкуйте за анонсами, новинами учасників, долучайтесь до заходу в facebook
https://www.facebook.com/events/193833231102808/

Отримайте Ваше запрошення На сайті виставки, натиснувши кнопку “Отримати запрошення”, заповніть анкету та обов’язково роздрукуйте форму персонального запрошення, яка прийде Вам на пошту!

Будемо раді зустрічі на осінній виставці HANDMADE-Expo 27-30 вересня!

HANDMADE-Expo – всі, хто захоплений творчістю, збираються тут!

About the author

Ще новини