Учасники HANDMADE-Expo Весна 2019.

 

БІЗНЕС-ЕКСПОЗИЦІЯ
Виробники. Дистриб’ютори
товарів та матеріалів для рукоділля
та творчого хобі
 
Генеральний партнер виставки
LUCA-S – P1
ART Kompozit – H2
Bahmal Group – C2
Bartosh Photography
DANTEL TM – R3
DOME-CRAFT (Dimensions-Україна) – J1
Fabrika Decoru – G3
Faina Furniturka – E5
IDEAL-TEX.COM – D3
KORONKI S.A. – F3
Luxtex – E2
MiniArt Crafts, ТМ; АМ Крафтс, компанія – I5
NOVA SLOBODA – G1
PIM accessories – C3, D2
Preciosa – G2
Quilt Studio – K1
Uğurteks – R1
Western Bid Europe – P15
ZARMILKA – I2
АБРИС АРТ – P5
АЗУР, арт-магазин – L4
АКАДЕМІЯ крою Унімекс – R2
АЛМАЗНАЯ МОЗАИКА ТМ – H5
АЛЬТАІР, ПП – D1
АСГ Ністром Україна – C5
БАРВИСТА ВИШИВАНКА – P3
Благовест – F7
БРВСК: Боровський і Сини – I4
БС Солес – H3
ВДВ – L1
ВДОХНОВЕНИЕ, ТМ – P4
ВИШИВАНКА, ТМ – L3
ВИШИВАНА – L6
 

ВИШИТІ МРІЇ, ТМ – H4
ВОЛШЕБНАЯ СТРАНА – H1
ВОЛШЕБНЫЕ ОДЕЖКИ – А1
ГАЛКОМПЛАСТ, ТзОВ – D4
Гулівер інтернешнл СУУ ТОВ – P7
ДЖИ.ТІ.ЕЛ. – A5
Європейська Школа Дизайну
КАРАТ, ТОВ – C1
КИЇВСЬКА ДРУКАРНЯ ВОЛЬФ – HALL
Лавка Художника – J3
ЛегпромСервіс – F1
Лекала – F2
ЛЮДМИЛА ТМ – B1
МОНПАСЬЄ – J6
Муркины рукоделки – P6
Світ Льону – A4
Скрапбукінг з ТМ ЕК – I1
Софронов О.Ю., ПП – E1
ЧАРІВНА МИТЬ ТМ – P2
Чарівний діамант, ТМ – K4
ШВЕЙНИЙ СВІТ, магазин – K2
ЮСС (UCC) – C4
ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ
BURDA STYLE – L5
SKRYNYA.UA
WWW.CUDESA.NET
ZRK.IN.UA
ВСЕ О РУКОДЕЛИИ – P20
ДІАНА ПЛЮС
ІНФОРМБІЗНЕС, видавничий центр – F4
КОМПАСС Україна, ПрАТ
Міжнародна виставка моди Central Asia Fashion Spring 2019
Українська Родина, журнал – P21
Центр Української Культури та Мистецтва
Швейное Дело и Мода – E4

АЛЕЯ ДИЗАЙНЕРІВ
#381 – R9
A21V – R19
BORSHCHIVYANKA etno style – R11
DAR&NA – R10
Gloriya UA – F5
POLYAKOVA STYLE – R14
ValiCo – R18
Матвійчук ПП – R15
ОМ, дизайнерська студія – R16
ТАНІНИ ПЛАТТЯ – HYGGE STYLE – R17
Юдицька Наталя – R13
АРТ ХОЛ
AAjuga – M19
Alie Vvedensky – N3
Anna Guzeva – L12
Annamel – M14
Appleblossom_workshop – K8
Art soap – P36
Art Soul I7
Art_veselka – N17
Artshlak – M20
Balteum – N15
Bash_Svit – J16
Bestbags_official – P23
BLOOM – N3
Blooming Garden – P9
Bonny Art – K15
Bulat Art – P10
Caramellu.com.ua – J18
COLLETTO – N2
CREATORS.IN.UA – N6
Curly Soap – J16
Dingaya – P33
Duhmiana – J12
f • LORA ростові квіти – M21
Fanerka_podelka – P31
Furnitkani – H10
GemEgregor – I6
HappyBox – N10
HELENA – P8
HOME SECRET – M4
Iveri Handmade Jewelry – P28
JLoc – P9
KviGli_Boutique – M6
LANAMI – N20
Lastivka From UA – L13
Leopold.ua – К10
Liberta – N18
MADAM SOAPY – H13
Malana – N14
Mi Lana – R6
NAJVAsoap – P13
NATURAL SOLUTIONS – O9
OlKo Glass Studio – O3
Pittards – A3
PUOS – R5
Rinetta – J11
Salfetochka – P35
SAPO – H7
Shikimiki – K6
SIANIA knitting – J12
SilNa_ya – P14
SKY SWALLOW – H8
Stylish Choice – J13
SVETLANA TM – R8
Sweets_by_Bidna – K13
TAKKaynar – M8
TaniaSH – P10
TanyaArt & Cotini – M7
UkrainianBestFelt – K16
VIRA STYLE – M9
Watercolors by Sve Yurchenko – K14
Wellina – I10
Wood-lavka – M1
WOOL AND FASHION – J17
WOWNA – I11
Zefir – L16
Абстракції – P30
АВИРР – P26
Альфа Стиль – R4
Амо-Магніт – P32
Бабенко Ірина – M17
Балицька Наталія – I9
Бісер та павутинка – K9
Бощак Надія – Р19
Бусінка – J15
Васильєва Прасков’я – N11
Дорошевська Анастасія – О2А
Вишив’яз – J15
Вінілові фотофони – M18
Віночки Валентини – N19
Галицька Майстерня Вовни, ГО – R7
ГО Роби Добро – P20
Голубіна Тетяна – K15
Гончаренко Тамара – N4
Грошове дерево – P37
Декупаж и К – I8
ДЕКУПАЖИНКА – H6
Декупажна деколь – J4
Декупажний рай
Демерташ Олена – R12
Дизайнерські брошки – P36
Добровольська Оксана – M2
Дора атрибут – M16
Жукова Ліля – О2В
ЕКОМАЙСТЕРНЯ – I6
Етно-конопляний одяг – L18
ЗАБАГАНКИ – L15
ЗАЯ hm – J10
ЗЕФIРКА – P12
Зінченко Ірина – Р2A
Зроблено з любов’ю VM – K7
Іншопланетна Майстерня – L17
Картини та квіткові композиції зі стрічок – M17
Кожаный Ёжик (Марина Гоголева) – M15
Коза Дереза – P36
КОКОН, магазин – H9
Кравченко Світлана Ігорівна – K8
Крамниця Оксани Грушецької – K12
Крамничка Скарбничка вишивальниці – K5
Курило Наталя Василівна – L7
Лавка Счастья – L10
Лавка чудес – N1
ЛанСвіт – K3
ЛеЯ – I13
ЛуКошкін дім – L12
Лулу_М – I9
Майстерня Момот – L2
Майстерня Саїда Ахмедова – J9
Манжос Тетяна – N9
Мартиненко Олена – M12
Мило TSARIK – K9
Мініатюрленд – L11
Могілкіна Людмила – О2
Мозаїчний декор – N16
Море солнца и красоты – P37
Мятная панда – P31
Народженні вогнем – O5
Ненастьєва Ганна Анатоліївна – O7
Панi Мрiя – M11
Прикраси & Аксесуари – I12
Пуговки – N5
Розумаха – L14
Савіна Тамара – L09
Самоделки Арт Студія – Р29А
Сидорук Інна Василівна – J11
Совушка – P30
Соломія – H11
Софіти бісеру – O4
Срібна Оксана – P27
Степанюк Олена – Р19А
Творче Ательє Світлани Лебєдєвої – M5
Текстиль у техніці печворк – N13
Текстова писанка і вишивка – M13
Троян Тетяна Леонідівна, ФОП – O6
ТуттіКвілт (TuttiQuilt) – N8
ФАНТАЗІЯ – M10
Фарфорові Вази – J14
Федорова І. – H10
ФрузелОк – J2
ХИТРА СИНИЦЯ – I3
Центр-сервіс, ДП – N12
ЧАРІВНИЦЯ – M3
Чернова Світлана – A2
Шовкові мрії – P11
Яхимець Наталія – L8